| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Productnaam | Plastic holle beschermende hoek voor beschermende producten PP gegolfde beschermende hoek |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |
| Product Name | Gepersonaliseerde grootte omzet Doos Stackable pick bins Plastic Warehouse onderdelen Doos |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Kleur | Wit, zwart, op maat. |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |