| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Naam van het product | Duurzaam ESD Plastic Honeycomb Panel PP Honeycomb Sheet voor onderdelenverpakking |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | pp |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| controle | SIEMENS |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Inpakkend, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Machinegrootte | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Gewicht | 1000 kg |
| Lassendikte | 3mm30mm |
| Lassenlengte | 13005000mm |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |