| Het verzegelen snelheid | Hoog |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Het enige Zij Verzegelen | Beschikbaar |
| Naam | Randafdichtingsmachine |
| Productnaam | PP holle beschermende hoek Plastic hoekbeschermers voor muren |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |
| Product Name | Stapelbare PP-plastic massieflastic doos Duurzame en milieuvriendelijke bakjes |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Kleur | Wit, zwart, op maat. |
| Brandweerstand | Fr |
|---|---|
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
|---|---|
| Brandweerstand | Nr |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| Gewicht | 2500gsm-3500gsm |
| Milieuvriendelijk | ja |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |