| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch, Fr, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Anti Gegleden, Antistatische, UV Gestabiliseerd, Corona |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Laminering, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |