| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Laminering, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |
|---|---|
| douaneembleem | Beschikbaar |
| Kokermateriaal | 10mm Pp Honingraat Panles |
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Pallet en Deksel | Twee Laag slag-Vormt |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |