| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Machinegrootte | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Gewicht | 1000 kg |
| Lassendikte | 3mm30mm |
| Lassenlengte | 13005000mm |
| Lassenlengte | 13005000mm |
|---|---|
| Temperatuur en Tijd | Regelbaar |
| Verwerkingsmateriaal | PDVF-Raad, pvc, PPN-Raad of Buis |
| Gewicht | 1000 kg |
| Kompreslucht | Normaal |
| Product Name | Gepersonaliseerde grootte omzet Doos Stackable pick bins Plastic Warehouse onderdelen Doos |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Kleur | Wit, zwart, op maat. |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
|---|---|
| Brandweerstand | Nr |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| Gewicht | 2500gsm-3500gsm |
| Milieuvriendelijk | ja |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat/Bel |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |