| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Lassenlengte | 13005000mm |
| Lassendikte | 3mm30mm |
| Type | Koker die Machine maakt |
| Machinegrootte | 3000x1200x1000mm |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Oppervlaktebescherming | Ja |
|---|---|
| Kleefstof | Nr |
| rekupereerbaar | Ja |
| Dikte | 3mm 5mm |
| Kleur | Grijs, blauw, zwart, enz. |
| Bestand vlek | Ja |
|---|---|
| Opnieuw te gebruiken | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Ja |
| Maak waterdicht | Ja |
| Dikte | 3mm 5mm |