| Productnaam | POLYFAVO Double Honeycomb Panels voor verpakkingen van PP Honeycomb Sheet |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | Hoge stijfheid PP honingraatpaneel met niet-geweven honingraat kernpanelen |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | PP honingraat verpakkingsdoos HDPE pallet hoesdoos voor logistiek transport |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Lichtgewicht | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Pp |
| Breedte | 1200mm |
| rekupereerbaar | Ja |
| Oppervlakte | Vlot |
| Lichtgewicht | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Nr |
| Materiaal | Pp |
| rekupereerbaar | Ja |
| Voor het drukken geschikt | Ja |
| Breedte | 1200mm |
|---|---|
| Voor het drukken geschikt | Ja |
| Materiaal | Pp |
| Antistatisch | Nr |
| Golf | Ja |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Chemische Weerstand | uitstekend |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| gebruik | Oppervlaktebescherming |
| Brandweerstand | - Nee. |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 600 tot 3500 gm |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Gebruik | Automobilische panelen, palletboxen, drukwerk |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatisch, Verpakking, Geleidende Corona, |