| Productnaam | Meerdere kleuren PP holle plaat PP kunststof gegolfde kunststof vloerbescherming |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |
| Productnaam | PP holle beschermende hoek Plastic hoekbeschermers voor muren |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |
| Product Name | Stapelbare PP-plastic massieflastic doos Duurzame en milieuvriendelijke bakjes |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Kleur | Wit, zwart, op maat. |
| Naam van het product | Ruwe textuur 10 mm zwart PP honingraat board voor vlucht geval |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | 3 mm Textured Honeycomb Sandwich Panel PP Honeycomb Board |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | 4 mm Corona PP honingraatplaat voor drukwerk |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | 5 mm zwart PP honingraatpaneel voor busvoertuigen |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | 5 mm duurzaam honingraat broodje paneel PP honingraat paneel voor vloerbescherming |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | 12 mm PP honingraat vluchthoes Panel Heave Matte Plastic honingraat plaat |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | FR 2.7 - 30 mm PP honingraat panelen Plastic sandwich honingraat board |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |