| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatisch, Verpakking, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Matte, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Verpakking, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Het antistatische, Rand Verzegelen, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | honingraat |
| Rang | Antistatisch, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |