| Naam van het product | 3 mm Textured Honeycomb Sandwich Panel PP Honeycomb Board |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | Ruwe textuur 10 mm zwart PP honingraat board voor vlucht geval |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Chemische Weerstand | uitstekend |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Brandweerstand | - Nee. |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 600 tot 3500 gm |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Gebruik | Automobilische panelen, palletboxen, drukwerk |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
|---|---|
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| gebruik | Oppervlaktebescherming |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Recyclability | rekupereerbaar |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Recyclability | rekupereerbaar |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Gebruik | Oppervlaktebescherming |
|---|---|
| Brandweerstand | Fr |
| Recyclability | rekupereerbaar |
| Dikte | 3mm 5mm |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |