| Dikte | 330mm |
|---|---|
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Brandweerstand | Uitstekend |
| Gebruik | Oppervlaktebescherming |
|---|---|
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Kleur | Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Dikte | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Dikte | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Matrijzenknipsel, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Bestand vlek | Ja |
|---|---|
| Brand - vertrager | Ja |
| Opnieuw te gebruiken | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Ja |
| Type | tijdelijke vloerbescherming |