| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatisch, Geleidende Corona, |
| Productnaam | FR 2.7 - 30 mm PP honingraat panelen Plastic sandwich honingraat board |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Naam van het product | 5 mm duurzaam honingraat broodje paneel PP honingraat paneel voor vloerbescherming |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | 12 mm PP honingraat vluchthoes Panel Heave Matte Plastic honingraat plaat |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | POLYFAVO Double Honeycomb Panels voor verpakkingen van PP Honeycomb Sheet |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Productnaam | Hoge stijfheid PP honingraatpaneel met niet-geweven honingraat kernpanelen |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Naam van het product | 4 mm Corona PP honingraatplaat voor drukwerk |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Naam van het product | 5 mm zwart PP honingraatpaneel voor busvoertuigen |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | PP |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximaal 1600 mm |
| Productnaam | PP honingraat verpakkingsdoos HDPE pallet hoesdoos voor logistiek transport |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Meerdere kleuren PP holle plaat PP kunststof gegolfde kunststof vloerbescherming |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |