| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Gebruik | Oppervlaktebescherming |
|---|---|
| Brandweerstand | Fr |
| Recyclability | rekupereerbaar |
| Dikte | 3mm 5mm |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |