| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Verzegelde rand, UV Gestabiliseerd, Corona |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Etiketzak | Ja/nee |
|---|---|
| Materiaal | HDPE+PP |
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |
| plastic slot | Beschikbaar |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Verdikking | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |