| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Recyclability | rekupereerbaar |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| controle | SIEMENS |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materiaal | Pp-de Bel Guard/PP van de Honingraatraad Van golfkarton |
|---|---|
| Dikte | 36mm, 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch, Fr, Geleidende Corona, |