| Productnaam | Plastic holle beschermende hoek voor beschermende producten PP gegolfde beschermende hoek |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Modelnummer | De holle raad van pp |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Dikte | 1.6-12 mm |
| Naam van het product | Duurzaam ESD Plastic Honeycomb Panel PP Honeycomb Sheet voor onderdelenverpakking |
|---|---|
| Merken | Polyfavo |
| Materiaal | pp |
| Dikte | 2.7-30 mm |
| Breedte | Maximum 1600mm |
| Chemische Weerstand | Uitstekend |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Maat | Max Width Up To 2000mm |
| Materiaal | Pp-Honingraatraad |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| Materiaal | Pp-de Bellenwacht van de Honingraatraad |
|---|---|
| Dikte | 815mm |
| Breedte | 1300/1500mm |
| Lengte | Douane |
| Controle | Siemens |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Verdikking | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |