| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Gebruik | Oppervlaktebescherming |
|---|---|
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Kleur | Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Oppervlakte | Vlot |
|---|---|
| Golf | Ja |
| UV Bestand | Nr |
| Lengte | 2400mm |
| Voor het drukken geschikt | Ja |
| Dikte | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Dikte | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Kleur | Witte, Grijze, Zwarte, Blauwe Enz. |
| Oppervlakte | Stoffenlaminering |
| Verpakking Details | houten pallet |
|---|---|
| Levertijd | 15 dagen |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 vierkante meter per maand |
| Place of Origin | China |
| Het verzegelen snelheid | Hoog |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Het enige Zij Verzegelen | Beschikbaar |
| Naam | Randafdichtingsmachine |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Het verzegelen Breedte | Aangepast |
| Het verzegelen snelheid | Hoog |
| Controlesysteem | PLC |
| Type | Automatisch |