| Materiaal | HDPE+PP |
|---|---|
| Dalingsdeur | 2 PCs |
| plastic slot | Nr |
| douaneembleem | Beschikbaar |
| Statische Lading | 4000kgs |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| UV Bestand | Nr |
|---|---|
| Maak vuurvast | Nr |
| Lichtgewicht | Ja |
| Voor het drukken geschikt | Ja |
| Antistatisch | Nr |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Geluidsisolatie | Uitstekend |
| Hitteisolatie | Uitstekend |
| Brandweerstand | Uitstekend |
| Dikte | 330mm |
|---|---|
| Sterkte | Met hoge weerstand |
| Oppervlakte | Vlot, Geweven, Laminering |
| Vochtbestendigheid | Maak waterdicht |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |