| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Verdikking | 1.613mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Het schermprinting+ Didital Druk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Inpakkend, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 330mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatisch, Verpakking, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Pallet en Deksel | Twee Laag slag-Vormt |
|---|---|
| Kokermateriaal | 10mm Pp Honingraat Panles |
| Kleur | Grijs, Zwart, of Aangepast |
| Gebruik | Auto Verpakking, Voedsel, de Industrieverpakking |
| Reeks Nr | Aangepast |