| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Vervangstukken | beschikbaar |
|---|---|
| douaneembleem | beschikbaar |
| Deksel | beschikbaar |
| Statische Lading | 4000kgs |
| Reeks Nr | Aangepast |
| Productnaam | 1200x1000x900 mm Stapelbare HDPE-transparante plastic verpakking met mouw |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Duurzame HDPE-opslagcontainers Doos Plastic Custom Packaging Box |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Plastic opslag op maat pallet hoes doos ingeklapte plastic hoes pallet doos |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | 1600x1145x1067mm Verpakking met palletstapeling Plastic containers |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Plastic Sleeve Bulk Container Opvouwbaar Palet Sleeve Cover Box Met Deksel |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Waterdicht plastic hoescontainer pallet hoespakket voor auto-onderdelen |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Vervangbare opvouwbare plastic palletdoos voor auto-onderdelen |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |