| Productnaam | Herbruikbare Grote Stevige Kunststof Palletbox voor Auto-onderdelenbox voor Logistieke Overdracht |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Productnaam | Grote, zware, industriële, opvouwbare houders voor bulkopslag |
|---|---|
| Merk | Polyfavo |
| Materiaal | HDPE + PP |
| Kleur | Zwart, blauw, grijs, enz. |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo aanvaardbaar |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Kleur | zwart grijs, |
|---|---|
| Materiaal | HDPE+PP |
| MOQ | 50 stukken |
| Dynamische stapel | 1+1 |
| Deksel | beschikbaar |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Verdikking | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Zeefdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Materail | UVpp Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Embleemdruk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Groene, Roze, Blauwe, Gele, Grijze enz. |