| Type | Automatisch |
|---|---|
| Het verzegelen Breedte | Aangepast |
| rand type | Geen Gaten in Rond |
| verrichtingswijze | Automatisch/Halfautomatisch |
| Afmeting | Aangepast |
| maximum breedte | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Het schermdruk |
| broodjesgewicht | 15KGS |
| maximum breedte | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Het schermdruk |
| broodjesgewicht | 15KGS |
| maximum breedte | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Het schermdruk |
| broodjesgewicht | 15KGS |
| maximum breedte | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Het schermdruk |
| broodjesgewicht | 15KGS |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Verdikking | 0.92mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Het schermdruk |
| Broodjesgewicht | 15KGS |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |
|---|---|
| MOQ | 50 stukken |
| Pallet en Deksel | Twee Laag slag-Vormt |
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| plastic slot | Beschikbaar |
| Antislip | Ja |
|---|---|
| Maat | Diverse Beschikbare Grootte |
| Kleur | Grijs, blauw, zwart, enz. |
| Maak waterdicht | Ja |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Machtsconsumptie | Laag |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Voeding | 220V/380V/415V |
| Afmeting | Aangepast |
| Het verzegelen Dikte | 36mm 813mm |
| Verwerkingsmateriaal | PDVF-Raad, pvc, PPN-Raad of Buis |
|---|---|
| Kompreslucht | Normaal |
| Machinegrootte | 3000x1200x1000mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Temperatuur en Tijd | Regelbaar |