| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Dikte | 38mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Bel 6 8 |
| Rang | Antistatisch Fr, Geleidende Corona, |
| Randsluiting | Ja |
|---|---|
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Gebruik | Auto Verpakking, Voedsel, de Industrieverpakking |
| Het vouwen | M, Z |
| Materiaal | HDPE+PP |
| Etiketzak | Ja/nee |
|---|---|
| Materiaal | HDPE+PP |
| douaneembleem | Beschikbaar |
| Het vouwen | M, Z |
| Randsluiting | Ja |
| Materiaal | HDPE+PP |
|---|---|
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |
| Het vouwen | M, Z |
| Kleur | Grijs, Zwart, of Aangepast |
| maximum breedte | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Druk | Het schermdruk |
| Kleur | Witte, Zwarte, Blauwe, Gele, Grijze enz. |
| Kokermateriaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Verwerking | Vacuüm & het Blazen |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Materiaal | Pp |
|---|---|
| Dikte | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Kleur | Witte, Zwarte, Grijze, Blauwe enz. |
| Structuur | Honingraat |
| Rang | Antistatische, UV Gestabiliseerd, Geleidende Corona, |
| Randsluiting | Ja |
|---|---|
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Het vouwen | M, Z |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |
| Kokermateriaal | 10mm Pp Honingraat Panles |
| Dalingsdeur | Ja/nee |
|---|---|
| Etiketzak | Ja/nee |
| Verdelerdienblad | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE+PP |
| Oppervlaktebehandeling | Antistatische Enz. |